Haber

Millet İttifakı İncirliova’ya Üniversite Kazandıracak

Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkanı adayı Aytekin Kaya, üniversiteyi İncirliova’ya getireceğini açıkladı.

AK Parti Aydın’da 17 ilçenin belediye başkan adaylarını açıkladı. Millet İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, adayların açıklanmasının ardından Çine, Karpuzlu, Koçarlı ve İncirliova ilçe belediye başkanları ve ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelerek hayırlı olsun dileklerini iletti. Savaşı, AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Ali Kaykı, MHP İncirliova İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve partililer karşıladı. Büyükşehir adayı Savaş, Lider Kaya’ya adaylığında başarılar diledi.

Savaş’a İncirliova ziyaretinde kendisine AK Parti Aydın Milletvekilleri ve AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten eşlik etti.

‘İncirliova’ya güzel hizmetler yapacağız’

Aydın’ın çok keyifli olduğunu ve geleceğinin parlak olduğunu kaydeden İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “1 Nisan’da Belediye Başkanım Mustafa Savaş’la birlikte İncirliova’da Aytekin Kaya ile birlikte keyifli hizmetler yapacağız. İncirliova’nın hizmete ihtiyacı var. Üniversite kazandıracağız. İncirliova’ya “Sandıklı’nın altyapısını yapacağız. Otoparklar yapacağız. İncirliova’da Tarımsal Organize Sanayi kuracağız. Allah izin verirse ilçemize çok güzel hizmetler yapacağız. Başta Cumhurbaşkanımız ve İl Başkanımız olmak üzere bizi aday gösteren herkese teşekkür ediyorum. Umarım sizleri utandırmam ve emeklerinizi boşa çıkarmam” dedi.

‘Meydanlarda Cumhur İttifakı kuruldu’

Cumhur İttifakı’nın 31 Mart akşamı Aydın’da büyük başarılara imza atacağını belirten Büyükşehir adayı Savaş, “Cumhur İttifakı her zaman meydanlarda kurulmuştur. Cumhur İttifakı gönüllerde kurulmuştur. Cumhur İttifakı, Çanakkale Ruhu. Cumhur İttifakı, Yenikapı Ruhu. Cumhur İttifakı artık Pazar gününe kadar değil, “Mezara kadar dostlar” diyerek birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Burada birlik ve beraberliğimizin güzel fotoğrafını görüyorsunuz. Herkes burada, herkes omuz omuza, el ele, 31 Mart’ta da Aydın’a büyük bir başarı getireceğiz.” – AYDIN

haber-posof.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu