Yaşam

Minik Öğrencilerin Kütüphane Heyecanı

Gölcük Belediyesi Değirmendere Yalı Konutları Kütüphanesi, 59. Kütüphaneler Haftası’nda anaokulu öğrencilerini ağırladı.

Anasini öğrencileri, kütüphane ortamının heyecanını ilk kez Gölcük Belediyesi Değirmendere Konağı Evleri Kütüphanesi’nde yaşadılar. 59. Kütüphane Haftası kapsamında düzenlenen ziyarette; Müfit Saner İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu Anaokulu öğrencileri, kütüphanenin nasıl bir yer olduğunu öğrendikten sonra çocuk kitaplığından istedikleri kitapları seçerek okudular ve incelediler.

GÖLCÜK KÜTÜPHANELERİ ÇOCUKLARI BEKLİYOR

Tüm öğrencileri kütüphaneye kayıt olmaya davet eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin heyecanı, kitap sevgisi beni çok mutlu ediyor. Tüm öğrencilerimiz; Sizleri Gölcük Sanat Galerisi ve Değirmendere Konakları’ndaki kütüphanelerimize ve Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphane’ye kayıt olmaya davet ediyorum.”

32 BİN KİTABA ÜCRETSİZ ERİŞİM

Başkan Sezer, “Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphane’de 300 farklı yayınevi tarafından basılan 32 bin e-kitaba ücretsiz olarak cep telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan kütüphane otomasyon sistemi, mobil uygulama veya web sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphanesinden faydalanmak için; Aşağıdaki form linkine tıklayıp üyelik formunu doldurmanız yeterli.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu